Festyn Rowerowy i Kiermasz Rękodzieła Artystycznego w Miasteczku Galicyjskim

Już 8 sierpnia b.r. prawdziwa gratka dla miłośników spędzania aktywnie czasu wolnego!

Zarząd Osiedla Gołąbkowice oraz Miasteczko Galicyjskie oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, zapraszają mieszkańców Nowego Sącza i okolic na Festyn Rowerowy połączony z Kiermaszem Rękodzieła Artystycznego. Każdy, kto posiada rower i kartę rowerową, może wziąć udział we wspólnym przejeździe ulicami Nowego Sącza.

Wszystkich chętnych zapraszamy na godz.15.30, na płytę sądeckiego Rynku, skąd wyruszy peleton rowerzystów. O godz. 17.00 wszystkich poruszających się jednośladem przywita Miasteczko Galicyjskie wraz z wystawcami, którzy w tym dniu już od godz. 10.00 będą eksponować swoje produkty na terenie Miasteczka w ramach Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego.

Kiermasz, to niecodzienna okazja by znaleźć  niepowtarzalną biżuterię, obrazy czy inne przedmioty, które zachwycają swoją oryginalnością, pięknem i z pewnością staną się ozdobą każdego wnętrza!

Zapraszamy do kontaktu i udziału wystawców, którzy chcą zaprezentować swój talent rzemieślniczy i unikatowe produkty.

Informujemy, że od dnia 19 lipca do 4 sierpnia b.r. przyjmujemy  zgłoszenia uczestnictwa w KIERMASZU RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.

ZASADY UDZIAŁU:

Aby wziąć udział jako wystawca należy:  wypełnić Kartę Zgłoszenia i wraz z podpisanym Regulaminem przesłać ją:

  • na adres e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl
  • pocztą tradycyjną na adres: Miasteczko Galicyjskie, ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz) lub dostarczyć osobiście (Miasteczko Galicyjskie, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30)

Uiszczenie opłaty akredytacyjnej w wysokości 30 zł brutto po potwierdzeniu przyjęcia karty zgłoszenia!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 sierpnia 2021 r.

Wpłaty należy dokonać do dnia 4 sierpnia b.r. w punkcie kasowym Miasteczka Galicyjskiego lub na konto Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu (nr rachunku: 40 1500 1559 1215 5000 8864 0000)

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Organizator:

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – Miasteczko Galicyjskie

Osoba odpowiedzialna: Danuta Głąb

e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

tel. (18) 441 02 10 wew. 106, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30

*organizator zastrzega sobie prawo do odwołania KIERMASZU DZIEŁA ARTYSTYCZNEGO w wyniku zaostrzenia obostrzeń spowodowanych pandemią – COVID-19

Skip to content