Festyn Rowerowy i Kiermasz Rękodzieła Artystycznego w Miasteczku Galicyjskim

Już 4 czerwca b.r. prawdziwa gratka dla miłośników spędzania aktywnie czasu wolnego!

Zarząd Osiedla Gołąbkowice oraz Miasteczko Galicyjskie oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, zapraszają mieszkańców Nowego Sącza i okolic na Festyn Rowerowy połączony z Kiermaszem Rękodzieła Artystycznego. Każdy, kto posiada rower i kartę rowerową, może wziąć udział we wspólnym przejeździe ulicami Nowego Sącza.

Wszystkich chętnych zapraszamy na godz.15.30, na płytę sądeckiego Rynku, skąd wyruszy peleton rowerzystów. O godz. 17.00 wszystkich poruszających się jednośladem przywita Miasteczko Galicyjskie wraz z wystawcami, którzy w tym dniu już od godz. 10.00 będą eksponować swoje produkty na terenie Miasteczka w ramach Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego.

Kiermasz, to niecodzienna okazja by znaleźć  niepowtarzalną biżuterię, obrazy czy inne przedmioty, które zachwycają swoją oryginalnością, pięknem i z pewnością staną się ozdobą każdego wnętrza!

Zapraszamy do kontaktu i udziału wystawców, którzy chcą zaprezentować swój talent rzemieślniczy i unikatowe produkty.

Informujemy, że od dnia 15-31 maja b.r. przyjmujemy  zgłoszenia uczestnictwa w KIERMASZU RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.

ZASADY UDZIAŁU:

Aby wziąć udział jako wystawca należy potwierdzić swój udział mailowo na adres: miasteczko@muzeum.sacz.pl do dnia 31 maja oraz dokonać wpłaty w punkcie kasowym Miasteczka Galicyjskiego w dniu trwania wydarzenia tj. 4 czerwca.

Organizator:

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – Miasteczko Galicyjskie

Osoba odpowiedzialna: Danuta Głąb

e-mail: miasteczko@muzeum.sacz.pl

tel. (18) 441 02 10 wew. 106, pn. – pt. w godz. 7.30 – 15.30

*organizator zastrzega sobie prawo do odwołania KIERMASZU DZIEŁA ARTYSTYCZNEGO w wyniku zaostrzenia obostrzeń spowodowanych pandemią – COVID-19

Skip to content