Oferta zajęć edukacyjnych w Miasteczku Galicyjskim

Nowa oferta edukacyjna – Wycieczka z KLASĄ!
Wycieczki szkolne, obozy i kolonie, to jedne z tych momentów, które zapamiętujemy na długie lata i często już w dorosłym życiu wracamy pamięcią do miejsc, które wspólnie z rówieśnikami odwiedziliśmy. Pragniemy, aby Miasteczko Galicyjskie było tym miejscem, które będziecie Państwo wspominać i mamy nadzieję do niego wracać.
Miasteczko Galicyjskie – oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, to jeden z najbardziej atrakcyjnych punktów na turystycznej mapie Małopolski. Zapraszamy grupy zorganizowane, szkolne i kolonijne na wyjątkową podróż na GALICYJSKĄ PROWINCJĘ przełomu XIX i XX wieku. Zachęcamy do spędzenia wyjątkowego dnia, podczas którego uczestnicy wzbogacą wiedzę historyczną i regionalną, wezmą udział w tematycznej zabawie terenowej połączonej z poczęstunkiem oraz rozbudzą zainteresowania ciekawą formą warsztatową.

Szczegóły na plakacie lub pod nr tel. 18 444 35 70
Cena wycieczki 49zl/os

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych realizowanych w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Istotą warsztatów jest upowszechnianie szeroko pojętej tradycji, tworzenie płaszczyzny kontaktów młodszego i starszego odbiorcy z historią, kulturą i sztuką. 

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych.
Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i tematu zajęć.

Kontakt:
tel. 18 441 02 10 / 18 444 35 70
e-mail: kasamg@muzeum.sacz.pl

 

Skip to content