Galicyjski Kiermasz Staroci

Wszystkich poszukiwaczy starych mebli, obrazów, porcelany, szkła, biżuterii czy bibelotów, zapraszamy 23 lipca, w godz. 10.00-18.00 do Miasteczka Galicyjskiego na KIERMASZ STAROCI.

Podobnie jak w poprzednich latach, chcąc zachować charakter organizowanego przez nas kiermaszu, zaproszenia kierujemy do osób zajmujących się sprzedażą antyków i różnego rodzaju staroci oraz lokalnych artystów i twórców ludowych.

Podczas kiermaszu odwiedzający nasze Miasteczko oprócz możliwości wzbogacenia się w  unikatowe przedmioty, będą mieli również okazję posłuchać muzyki w stylu klasycznego street-art’u w wykonaniu zespołu CZARNY MIŚ, w składzie Janusz Starczynowski & Wojtek Nędza.

AKCJA “II ŻYCIE KSIĄŻKI”
Dodatkową formą, zainaugurowaną przez Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu w 2015 roku, jest akcja “II życie książki”. Wszystkich, którzy chcą przewietrzyć swoją biblioteczkę, zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej bezpłatnej wymianie książek!

Przyjdź na Kiermasz Staroci w Miasteczku Galicyjskim i przynieś książki, które chcesz przekazać w dobre ręce, a w zamian zabierzesz inne ciekawe! Książki, które nie znajdą swojego właściciela, trafią do nowosądeckiej biblioteki.

Galicyjski Kiermasz Staroci w Miasteczku Galicyjskim to cykliczny projekt, wpisujący się w Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, którego celem jest prezentacja osobliwości życia codziennego z dawnych lat a zarazem integracja środowiska kolekcjonerów, koneserów staroci z różnych stron Polski.

Skip to content