V Nowosądecki Dzień Akordeonowy

Zdjęcie z Festiwalu Akordeonowego w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, Robert Ślusarek, przemawia w kościele ewangelickim na tle bogato zdobionego ołtarza.
Kobieta zapowiada artystów podczas Festiwalu Akordeonowego w kościele rzymskokatolickim w Sądeckim Parku Etnograficznym. Stoi pomiędzy dwoma banerami, które reklamują koncert. Przed kobietą siedzi pięć osób.
Mężczyzna gra na skrzypcach w kościele rzymskokatolickim w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu.. Ma skupiony wyraz twarzy.
Kilkanaście osób słucha koncertu koncert muzyki akordeonowej w kościele rzymskokatolickim w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Gra akordeonista oraz skrzypek.
Kilka osób słucha koncertu akordeonowego w kościele rzymskokatolickim w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Gra jeden akordeonista.
Koncert muzyki akordeonowej w cerkwi greckokatolickiej w Sądeckim Parku Etnograficznym. Gra jeden muzyk. Słucha go kilka osób.
Koncert akordeonowy w kościele ewangelickim w Sądeckim Parku Etnograficznym. Kobieta zapowiada artystów.
Koncert akordeonowy w kościele ewangelickim w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Gra akordeonista oraz klarnecista. Słucha ich kilka osób.
Dwóch mężczyzn gra na instrumentach. Na nimi ołtarz. Słucha ich kilka ludzi.
Uczestnik Festiwalu Akordeonowego gra na akordeonie w kościele rzymskokatolickim w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Zdjęcie ma ciemne tło. Światło pada tylko na twarz grającego.
Akordeonista siedzi w drzwiach kościoła ewangelickiego i gra na akordeonie. Postać akordeonisty jest ukryta w cieniu. Nie widać twarzy, widać tylko sylwetkę.
Dwóch mężczyzn gra na instrumentach. Za nimi ołtarz. Ujęcie wykonane z balkonu.

Skip to content