Kiermasz staroci

Stoisko z bibelotami stoi na rynku w Miasteczku Galicyjskim podczas Kiermaszu Staroci. Na stoisku znajdują między innymi porcelanowe figurki, cukiernice, świeczniki z żółtego szkła, srebrne łyżki do sałaty.
Dwóch muzyków gra na tle budynku kasy Miasteczka Galicyjskiego podczas Kiermaszu Staroci. Jeden z nich śpiewa i gra na gitarze akustycznej, drugi gra na gitarze basowej.
Kilka antyków leży na drewnianym stole. Są to między innymi srebrne łyżeczki do herbaty, zegarki kieszonkowe, busola i korale.
- Na straganie jest zawieszona stara fotografia w okrągłej ramce, która przedstawia kobietę i mężczyznę w strojach z lat dwudziestych dwudziestego wieku.
Na środku studni Miasteczka Galicyjskiego znajduje się stoisko z bibelotami. Obok niego przechadzają się ludzie i oglądają rzeczy.
Na stoisku stoją figurki Matki Boskiej i Matki Boskiej z Dzieciątkiem oraz krzyż wykonany z drewna z ukrzyżowanym Jezusem. Figurki są niewielkie i kolorowe.
Na stole leżą haftowane serwety. Na serwetach znajdują się barometry w różnych wzorach i kształtach.
Na stole stoi kilkanaście przedmiotów do sprzedaży. Wśród nich popiersia przedstawiające różne postacie, porcelanowe jajka, budziki retro, popielniczka z alabastru czy kałamarz z kamienia.
Dwie kobiety i mężczyzna oglądają wystawę antyków w budynku antykwariatu w Miasteczku Galicyjskim podczas Kiermaszu Staroci.
Skip to content