XII Zlot Zabytkowych Pojazdów

Na rynku Miasteczka Galicyjskiego odbywa się XII Zlot Zabytkowych Pojazdów. Na pierwszym planie znajduje się zabytkowy samochód, który ma lakier w błyszczącym czarnym kolorze.
Fragment zabytkowego motoru. Jest  bak z paliwem, światła i boczne lusterko. Motor ma kolor intensywnie niebieski. Trwa Dwunasty Zlot Zabytkowych Pojazdów w Miasteczku Galicyjskim.
Na alejce, która prowadzi do rynku Miasteczka Galicyjskiego, stoi rząd zabytkowych motorów.. Przy motorach kręcą się ludzie i oglądają zabytkowe pojazdy.
Na płycie rynku Miasteczka Galicyjskiego stoją zabytkowe samochody w różnych kolorach. Przy autach znajdują się ludzie i oglądają pojazdy.
Stoją dwa zabytkowe motory. Fotograf uchwycił tylko ich fragmenty. Trwa Dwunasty Zlot Zabytkowych pojazdów.
Mały chłopiec siedzi w zabytkowym wojskowym pojeździe podczas Dwunastego Zlotu Zabytkowych Pojazdów w Miasteczku Galicyjskim.
Na płycie rynku Miasteczka Galicyjskiego stoją w trzech rzędach zabytkowe pojazdy. Zdjęcie jest wykonane z perspektywy lotu ptaka. Podczas Dwunastego Zlotu Zabytkowych Pojazdów.
Fragment wnętrza zabytkowego pojazdu. Wnętrze jest eleganckie i obite skórą. Za szybą pojazdu widać kilka osób, które oglądają samochód.
Na płycie rynku Miasteczka Galicyjskiego stoi kilka zabytkowych pojazdów. Zdjęcie zrobiono z perspektywy lotu ptaka podczas Dwunastego Zlotu Zabytkowych Pojazdów.
Na płycie rynku Miasteczka Galicyjskiego stoi stary zabytkowy autobus. Fotograf zrobił zdjęcie przez boczną szybę, ze środka autobusu. Widać przez nią osoby, które oglądają inne pojazdy.
Na rynku Miasteczka Galicyjskiego odbywa się XII Zlot Zabytkowych Pojazdów. Na pierwszym planie znajduje się zabytkowy samochód, który ma lakier w błyszczącym niebieskim kolorze.
Na rynku Miasteczka Galicyjskiego odbywa się XII Zlot Zabytkowych Pojazdów. Na pierwszym planie znajduje się zabytkowy samochód, który ma lakier w błyszczącym szarym kolorze.

Skip to content